دیلیت سریع اکانت تلگرام

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

لینک مستقیم برای دیلیت اکانت تلگرام

تلگرام نام پیام رسانی است که امروزه و در زمان نگارش این مقاله به یکی از بهترین نرم افزارهای پیام رسانی تبدیل شده است. تلگرام با ارائه ویژگی های زیادی که در خود برنامه پنهان است ، توانسته است مخاطبان زیادی را از سراسر جهان به خود جذب کند و اکنون یکی از قدرتمندترین برنامه ها و نرم افزارهای پیام رسانی در شبکه های اجتماعی است. تلگرام دارای قابلیت هایی مانند ارسال تصاویر ویدئویی ، تماس های متنی و صوتی ، ایجاد کانال ها و گروه های متعدد است و این قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد باعث شده است سایر رقبا با این قدرت از پیام رسان پیشی نگیرند. بنابراین ، آنها به تدریج رد شدند و این فرستادگان به عنوان قوی ترین شبکه اجتماعی ظاهر شدند. در این مقاله می خواهیم نحوه دیلیت اکانت تلگرام را به شما آموزش دهیم. ممکن است بخواهید اکنون که این مقاله را می خوانید اکانت تلگرامخود را حذف کنید. در این مقاله گام به گام نحوه دیلیت اکانت تلگرام خود را آموزش می دهیم.

نکات مهمی که قبل از دیلیت اکانت تلگرام باید بدانید:

1- سایت رسمی تلگرام توسط ایران فیلتر شده است. این بدان معناست که بدون سوئیچ فیلتر نمی توانید پیوند دیلیت اکانت تلگرام را باز کنید و نمی توانید اکانت تلگرام را حذف کنید. بنابراین ، قبل از شروع فرایند دیلیت اکانت تلگرام ، باید لینک مستقیم را حذف کنید تا اکانت تلگرامرا با تغییر IP خود به روشهایی که می شناسید حذف کنید.

https://my.telegram.org/auth?to=deactivate

2- دیلیت اکانت تلگرام از خود برنامه تلگرام امکان پذیر نیست و برای دیلیت اکانت تلگرام باید از مرورگر دستگاه های تلفن همراه ، تبلت یا رایانه استفاده کنید.

3- هنگامی که اکانت تلگرام خود را حذف کردید ، دیگر به پیام ها ، عکس ها ، فیلم ها و چت های خود دسترسی نخواهید داشت ، بنابراین اگر محتوای مهمی دارید و می خواهید از آن پشتیبان تهیه کنید ، این ضروری است. بایگانی. زیرا پس از دیلیت اکانت تلگرام ، هیچ کدام از آنها بازیابی نمی شود.

4. اگر اخیراً اکانت تلگرام خود را چندین بار حذف کرده اید ، وب سایت تلگرام ممکن است اجازه ندهد مثلاً چند هفته اکانت تلگرام خود را حذف کنید.

5- اگر از تلگرام طلایی یا Stargram Mobogram JetGram یا برخی از نسخه های غیر رسمی تلگرام استفاده می کنید ، روش حذف حساب تلگرام همان است که در زیر توضیح داده شده است و اهمیتی ندارد.

آموزش گام به گام حذف اکانت تلگرام
Com ابتدا حساب تلگرام را حذف کنید

برای حذف اکانت تلگرام ، باید این آموزش گام به گام را با دقت شروع کنید. با چند مرحله ساده می توانید به راحتی حساب تلگرام خود را حذف کنید.

در مرحله اول ، پس از فعال سازی کلید فیلتر دستگاه خود ، لینک مستقیم را حذف کنید تا حساب تلگرام حذف شود تا حساب تلگرام در آدرس زیر در مرورگر شما حذف شود یا روی پیوند زیر کلیک کنید.

https://my.telegram.org/auth?to=deactivate

بنا بر گزارش نت کرفتی شما باید در قسمت باز زیر وارد کنید. مانند نمونه های زیر ، ابتدا شماره تلفن خود را +98 را که پیشوند ایران است وارد کنید

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments